Torres Cerimonia Dev Açılışı

Erkaya Group ailesinin yakışıklı üyesi Torres Cerimonia, İzmir’de görkemli bir fabrika açılışı gerçekleştirdi. Tekstil sektörünün bu öncü markasını temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Çakırlı, Erkaya Group CEO’su Süleyman Kaya ve yine Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Er konukları karşılayan isimlerdendi. Erkaya Group çözüm ortaklarından İlhan Art ailesi olarak bizler de bu büyük seremoniye dahil olduk.   İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İçişleri Eski Bakanı Abdülkadir Aksu ve Tarım Eski Bakanı Kutbettin Kuzu gibi isimler de açılışa katılan davetliler arasındaydı.

Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunu üstlendiği yeni sezon erkek trendlerinin tanıtıldığı defilede, moda ikonu İvana Sert de kendi tasarladığı maskülen tarzını yansıtan bir takım elbise ile  podyumda yerini aldı. Ünlü şarkıcı Emrah ve Miss Fashion 2015 Güzellik Yarışması İnternet Birincisi Faslı model İmane Talssi de defileyi izleyen ünlü isimlerdendi.

Sosyal medya hesaplarını yönettiğimiz Torres Cerimonia markasının bu gururlu gününe, anlık fotoğraf paylaşımları ile Periscope ve Youtube üzerinden yaptığımız canlı yayınlar sayesinde takipçilerini de dahil ettik.

İlhan Art Medya ailesi olarak çözüm ortağı olduğumuz partnerimize biz de başarılı bir yıl ve birlikte yeni başarılara imza atmayı diliyoruz.