Yeni Medya'da Markalaşma

Kemalpaşalı Üreticiler İnternet Reklamcılığını Keşfediyor!

Kemalpaşa KOSBİ üyelerine ücretsiz workshop ile internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliği ve değerini artırmanın yolları anlatılacak.

İzmirli reklam ajansı İlhan Art Medya ve KOSBİ işbirliği ile düzenlenecek olan eğitimde, KOSBİ üyesi firmalara; web sitesi, sosyal medya hesapları yönetimi, Google Adwords ve benzer dijital reklam platformlarının marka bilinirliğini ve kazançlarını artırmada nasıl kullanacaklarına ilişkin bilgiler sunulacak. Eğitime İlhan Art Medya ve KOSBİ yetkililerinin yanı sıra, dijital pazarlama ve reklam uzmanı Burhanettin Mirzooğlu ile bir KOSGEB uzmanı da katılacak ve sunum yapacaklar.

KOSBİ tarafından ücretsiz olarak sunulan eğitimde markalara, günümüzde dijital medyanın markalar için önemi, markaların internet sitesi ve sosyal medya hesaplarının nasıl yönetileceği, internet reklamlarının getirileri hakkında bilgi verilecek. Bu workshop ile henüz internet dünyasının avantajlarıyla tanışmamış olan işletme sahiplerine dijital pazarlama ve marka yönetiminin avantaj ve gerekliliklerini anlatmak amaçlanıyor. Ayrıca sunumda KOSGEB uzmanı tarafından da şirketlere verilen KOSGEB hibeleri ve destekleri anlatılacak.

Eğitim 14 Ocak 2016 Perşembe günü Kemalpaşa KOSBİ toplantı salonunda, saat 14:00’te yapılacak. Katılmak isteyenlerin ön kayıt formunu doldurmaları gereklidir.