Bellona Manisa ve Akhisar şubelerini açtı.

13 Haziran 2015 Cumartesi günü saat 15:00’da Akhisar’da 17:00’da Manisa’da açılışı yapılan Bellona mağazalarının medya planlamasını yaptığımızı sosyal medya hesaplarımızdan duyurmuştuk. Açılışta da müşterilerimize destek olmak için yerimizi aldık.

BİR MARKAYI DAHA MUTLU ETMENİN VERMİŞ OLDUĞU GURURU YAŞIYORUZ.

BOYDAK HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hacı Boydak, Boydak Yönetim Kurulu Üyesi Ve CEO’su Sayın Memduh Boydak ve Bellona Pazarlama Müdürü Sayın Bülent Alıcı, Bellona Pazarlama Müdür Yardımcısı Atilla Taşkıran, Mondi Pazarlama Müdürü Volkan Yücedağ, Bayi Yapılandırma ve Perakende İş Geliştirme Müdürü Oğuzhan Severcan,İstikbal Pazarlama Müdür Yardımcısı Fatih Mehmet Bozkurt ve Bellona Ege Bölge Pazarlama Müdürü Hakan Aşıran gibi önemli isimlerin de katılımlarıyla gerçekleşen açılış törenlerinde oldukça büyük bir kalabalık yer aldı.

Boyak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hacı Boydak Manisa ve Akhisar’da Bellona’yı hayata geçirmekten oldukça memnun olduğunu söyledi. Bellona Manisa Tkn Ltd Şti kurucu ortaklarından Hakan İlhan desteğimizden dolayı biz İlhan Art Medya ailesine de teşekkürlerini bir kez daha sundu.

İlhan Art Ailesi olarak Manisa ve Akhisar’daki Bellona mağazalarına çalışma dönemlerinde bol kazançlar diliyoruz.

Sizler de markanıza bir yaşam koçu arıyorsanız veya aklınıza takılan herhangi bir soru varsa; bizlere sosyal medya hesaplarımızdan veya e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.