Reklamların Unutulmaz Yüzleri

Reklamlarda yer alan ya da bir markanın yüzü olan isimler ne büyüyor ne yaşlanıyorlar. Onları daima reklamlardaki yüzleriyle hatırlıyoruz.

Ancak zamanın önüne geçilemiyor . Görünen o ki bizim paketlerde, afişlerde ya da reklam filmlerinden aşina olduğumuz isimler de zamanla büyümüş ve yaşlanmış. Bu kişilerin şimdiki hallerini kimse tanıyamasa da markaların yüzü olarak unutulamazlar..

Kinder Chocolate

1973’ten 2005’e kadar Kinder Chocolate’ın reklam yüzü olan Günter Euringer 52 yaşında ve bir kameraman. Euringer’in kendi hayatını kaleme aldığı The Chocolate Boy adlı bir otobiyografisi de bulunmaktadır.

Kinder Chocolate

Markanın 2005’teki yüzü olan Josh Bateson ise Londra’da okuyor ve modellik yapıyor.

Gerber

Anna Terner’in 5 aylıkken fotoğrafı bir yarışmaya gönderilmiş ve sonucunda Terner, Gerber bebek maması şirketinin logosu haline gelmiş. Yıllarca markanın reklam yüzü olan Terner, İngilizce öğretmenliği yapmış ve emekli olunca da fantastik kitaplar yazmaya başlamış.

Lego

1981 yılında örgülü saçlarıyla Lego için objektif karşısına geçen Rachel Giordano 2014 yılında 37 yaşındayken The Huffington Post için bu pozu vermişti. Rachel şu an doktorluk yapıyor.

Life

John Gilchrist 1972 yılında Life kahvaltılık gevrek markasının reklam filminde yer almış ve sonrasında 12 yıl boyunca 200’den fazla reklamın yüzü olmuş. Ancak Gilchrist’in en popüler rolü Michael isimli çocuğu canlandırdığı Life reklamı olmuş. New York’ta yaşayan eski reklam yıldızı reklam sektöründe çalışmaya devam ediyor.

Pepsi

2000’lerin başında yayınlanan Pepsi reklamındaki kıvırcık saçlı kız şimdi 24 yaşında ve oyunculuk yapıyor. Oyuncu Jesse Eisenberg’in kardeşi olan Hallie Eisenberg, Broadway’de de sahne alıyor.

Kaynak : Bright Side